Mike Bosworth

Mike Bosworth – Podnoszenie efektywności sprzedażowej

Mike’a Bosworth – jest jednym z wiodący światowych ekspertów w zakresie sprzedaży doradczej, twórcą kluczowych metodologii sprzedażowych: w tym Solution Selling, Customer Centric Selling i Story SeekersTM , doskonałym mówcą i trenerem.  Mike był w Polsce już dwukrotnie w 2013 roku na konferencji Harvard Business Review Polska i w 2014 roku na warsztacie HBRP dla CEO w Zakopanem.

W tym roku rusza jego przedstawicielstwo na Polskę http://storyseekers.pl/, które inauguruje Seminarium

Mike Bosworth o Zaufaniu wg Stephen M.R. Covey

Seminarium z Mike’m  dotyka bardzo bieżącego i w wielu firmach palącego tematu – podnoszenia efektywności sprzedażowej, poprzez lepszą integrację procesów relacji z klientem, nowoczesny marketing, budowanie wyróżniającej się komunikacji, storytelling i content management. Wiele firm boryka się z problemem pozyskiwania adekwatnych leadów, nie ma efektywnej współpracy marketingu i sprzedaży, handlowcy mają problem z  komunikowaniem wyróżniającej wizji rozwiązania u klienta. Mike ma wieloletnie doświadczenia w szkoleniu działów handlowych. Jego metoda Story Seekers , która uczy m.in. jak wykorzystywać storytelling w sprzedaży i marketingu, została już wdrożona w wielu firmach na całym świecie, głównie w firmach B2B sektora nowych technologii, informatycznego, medycznego czy usług finansowych.  O metodzie StorySeekers oraz o konkretnych wdrożeniach Mike opowie na spotkaniu w Polsce.

Na seminarium pokażemy również konkretne przypadki firm, które w nowy sposób prowadzą komunikację i sprzedaż. Finał spotkania to super ciekawy duet psycholog Paweł Fortuna + zwycięzca National Geographic w kat. fotografii przyrody Łukasz Bożycki z tematem Naturalnej Psychologii Biznesu.  Więcej o konferencji na http://konferencja.storyseekers.pl/

Konferencja skierowana jest przede wszystkim do osób zarządzających w firmach, w tym szefów sprzedaży i marketingu, ale również do kluczowych handlowców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

one + 17 =