8 listopada 2023 Marcin Orocz

Czerwono-niebieski

Dlaczego odświeżam swój profil na linkedin.

Zmiana goni zmianę

Ostatnio miałem okazję skonsultować swoją aktywność na LinkedIn z osobą, która profesjonalnie zajmuje się tym obszarem. Polecam tutaj szczególnie współpracę z Adą specjalistką od profili zawodowych na Linkedin. Ada zauważyła, że odszedłem od merytorycznych treści i skupiłem się bardziej na lifestylowych aspektach, zgodnie z zasadą którą wdrażam w zaprzyjaźnionych firmach „work-fun-balance”.

Oczywiście, życie nie ogranicza się tylko do pracy, prawda?

Ale przyszedł czas na pewne zmiany. Jestem przekonany, że na LinkedIn znajdują się osoby zainteresowane moją wiedzą i doświadczeniem zawodowym. Dlatego postanowiłem wrócić do merytorycznych treści i dzielić się informacjami związanych z moją działalnością bez prywatnych wstawek.

Jeśli ciekawią Cię moje osobiste pasje, jazda na rolkach, łyżwach figurowych, bieganie, proces odchudzania czy akcje społeczno-charytatywne w które się angażuje, to zapraszam na Instagram, Facebooka i TikToka, czy YouTube. Tam znajdziesz mnóstwo filmików i zdjęć, które pokazują mój codzienny życiowy „miks”. 

A i jeszcze blog? Blog pozostaje moim miejscem, gdzie łączę wszystko, co mnie pasjonuje – jeżeli tutaj zaglądasz to dostaniesz prawie wszystko w miarę regularnie.

Co do czerwonej bluzy, zostawiam ją na szczególne wydarzenia i akcje. Ale od teraz skupię się na dostarczaniu treści związanych z moją profesją.

Zmieniam kolor na niebieski, a mój profil na LinkedIn będzie bardziej oficjalny i zawodowy. Odstąpię od żartów i osobistych wstawek dotyczących moich pasji, aby dostarczyć bardziej merytorycznych treści.

Czego możesz się spodziewać w najbliższym czasie? 

Planuję dzielić się wiedzą i doświadczeniem z zakresu zarządzania projektami, budowania efektywnych zespołów sprzedażowych oraz wykorzystywania technologii w celu budowania przewagi konkurencyjnej w biznesie. Opowiem także historie o tym, jak pomogłem zarówno mniejszym, jak i większym firmom rozwijać się i osiągać sukces. 

Będę podawał przykłady rozwiązań, które można wdrożyć zarówno w swojej firmie, jak i w codziennej pracy.

Mój profil na Linkedin | Marcin Orocz – mentor, hartownik, człowiek

Ps. niebieski jest bliższy mojemu typowi osobowości wg testu Briggs-Myers czyli INFJ.

Osobowość typu „Rzecznik”, opisuje osoby będące nietypowymi introwertykami. Rzecznicy to osoby wysoce empatyczne, które chętnie służą pomocą. Są wysoko wrażliwi, spokojni i tolerancyjni. Dobrze czują się zarówno w towarzystwie innych osób, jak i w samotności, która pozwala im się wyciszyć. Osoby o typie osobowości INFJ mogą jednak wykazywać cechy perfekcjonizmu. Co więcej, źle znoszą krytykę (oj tam, oj tam) i są mocno zdeterminowane w swoich działaniach, a nawet bardzo mocno.

 

, , ,