Marcin Orocz

do ludzi i projektów podchodzi z serduchem

CEO | 2006 – obecnie

Doradca i konsultant ds. optymalizacji procesów biznesowych i wzrostów sprzedaży, hartownik.

Rewolucjonista, który udowadnia, że sukces firm tkwi w wykorzystaniu danych i wyzwalaniu potencjału w ludziach. Pełnił różne funkcje w globalnych organizacjach: od stanowisk związanych z zarządzaniem IT po zarządzanie sprzedażą i omnichannel. Pełnomocnik Zarządów do spraw cyfrowej transformacji. Prezes odnoszących sukcesy firm technologicznych. 

Od zawsze wykorzystywał zwinne metodyki pracy do uwalniania mocy nowoczesnych technologii w organizacjach. Wdrażał systemy ERP, CRM i największe platformy e-commerce w Polsce. Pozostaje na bieżąco w obszarze technologii, aby wykorzystywać machine learning czy sztuczną inteligencję do zwiększania sprzedaży i optymalizacji procesów biznesowych w pozostałych obszarach operacyjnych firm.

Tworzy zespoły, które biorą odpowiedzialność za rezultaty projektu. Rekrutuje talenty z całej Europy i tworzy projekty szkoleniowe, które pomagają pracownikom sprawnie budować procesy i produkty, które będą generowały wartość dla firm przez najbliższe lata.

Marcin wiele wymaga od siebie i „hartuje” innych, aby byli gotowi zmierzyć się z sytuacjami kryzysowymi. Jednocześnie jest świetnym mentorem i wnosi odpowiednią dawkę pozytywnej energii do pracy. 

Od ponad 10 lat pracuje zdalnie z zespołami rozproszonymi, wspierając kilka projektów jednocześnie. Nie boi się mówić prawdy i pokazuje ryzyka i korzyści, które wnoszą technologia i nowe inicjatywy do firm.

W skrócie

  • Wykorzystuje zwinne metodologie do budowania przewagi konkurencyjnej
  • Trzymając się strategii małych kroków i małych zwycięstw, bierze odpowiedzialność za budowanie sukcesu organizacji
  • Cyfrowa transformacja i wykorzystanie technologii w połączeniu z efektywnymi procesami, a to wszystko, z zaangażowaniem i dobrze przygotowaną kadrą liderów. Podejście holistyczne to podstawa działania Marcina
  • Mentor i nauczyciel liderów biznesu
  • Ludzkie podejście do biznesu, z naciskiem na różnorodność i wykorzystanie potencjału osób w zespole, w drodze do zrealizowaniu zamierzonych celów

Obserwuj Marcina na:

%d bloggers like this: