13 listopada 2020 Marcin Orocz

Projekt produktywność

Marcin Orocz projekt produktywność

Osiągaj więcej zarządzając swoim czasem, uwagą i energią

Mija już 9 miesięcy od kiedy praktycznie każdy został zmuszony do wykształcenia sobie nowych nawyków pracy poprzez wejście w tryb pracy zdalnej. Wraz z nowym trybem pracy pojawiły się też nowe wyzwania – łączenie opieki nad dziećmi z pracą, wielogodzinne konferencje online, konieczność współdzielenia swojej przestrzeni do pracy z innymi domownikami oraz umiejętność zarządzania pracownikami w trybie zdalnym. 

Jak managerowie, którzy już wcześniej byli zapracowani mają poradzić sobie w tej nowej normalności? Czy praca zdalna doprowadzi do spadku efektywności jednostek, zespołów, a w rezultacie i całych organizacji? 

Tak nie musi być!

Przez 10 lata pracuję w trybie mieszanym w większości zdalnym. Zarządzałem zespołami wirtualnymi rozproszonymi po całym świecie zanim przez pandemię sars-cov2 stało się to koniecznością. Udało mi się wypracować zestaw przetestowanych praktyk, które sprawiają, że możesz realizować swoje cele zawodowe bez poczucia przytłoczenia. Przez ostatnie kilka miesięcy pomagałem zespołom w takich firmach jak eobuwie.pl, Olimp Labs czy digital natives, które mierzyły się z tymi samymi wyzwaniami i stosując zarekomendowane przeze mnie praktyki udało im się osiągnąć wysoką produktywność i poczucie satysfakcji z pracy. 

Dziś zapraszam na szkolenia online:

„Projekt produktywność”

zainspirowane latami pracy, godzinami rozmów z klientami i wsłuchiwaniem się w ich potrzeby. 

Dzięki udziałowi w szkoleniu dowiesz się:

  • jak zwolnić, aby pracować bardziej celowo 
  • jak zmniejszyć ilość lub wyeliminować całkowicie zadania nieistotne
  • jak planować czas skupienia w ciągu dnia i nie dać się wciągnąć w szereg nieefektywnych spotkań
  • jak efektywnie komunikować swoje potrzeby w pracy zdalnej
  • z jakich narzędzi korzystać, aby wykształcić nowe konstruktywne nawyki pracy
  • jak wypracować rytuał rozpoczęcia i zamknięcia pracy, aby zachować produktywność następnego dnia

By osiągnąć założone cele, proponuję formę indywidualną i pracę 1 na 1, lub pracę z jednym zespołem – bo każdy potrzebuje określić swój własny styl pracy.

Sprawdź co mówią uczestnicy szkolenia:

Zamów dostosowany do siebie lub Twojej firmy program szkoleniowy, umów się na bezpłatne konsultacje, na których omówimy potrzeby szkoleniowe Twoje lub Twojej firmy:

 

 

 

Leave a Reply