10 stycznia 2024 Marcin Orocz

Hokej z Gwiazdami 2024

Taxus Arbor Hokej z Gwiazdami | Stadion Zimowy Tychy | 20 stycznia 2024 | 17:00

Hokej z Gwiazdami, warto pomagać

Miałem okazję współorganizować tyską tradycyjną imprezę z ramienia Klubu Sportowo-Rekreacyjnego TKKF Pionier Tychy, którego mam zaszczyt być Prezesem. Ale żeby nie było, że dokładam się zapewniając trenerów i oprawę artystyczną występujących łyżwiarek figurowych i synchronicznych, zaangażowałem się też w występy osobiście… jako Pan Kleks.
Wraz z Pionierkami i Zespołem Muzycznym Kobiórsko Czelodka wykonaliśmy utwór Sanah „Jesteś moją bajką”, a później mogłem pomóc slaskie.tv w transmisji na żywo – nagrywając z lodu pojedynek Hokejowej Reprezentacji Artystów Polskich kontra Przyjaciele.

Warto pomagać, czyli Hokej z Gwiazdami w Tychach

Hokej to sport, który kojarzy się z emocjami, rywalizacją i dużą dawką adrenaliny. Jednak w przypadku Hokej z Gwiazdami, to nie tylko sport, ale przede wszystkim akcja charytatywna, która ma na celu wsparcie potrzebujących.

Kolejna edycja Hokej z Gwiazdami odbędzie się już 20 stycznia 2024 roku w Tychach. W tym roku na lodowisku pojawią się gwiazdy kina, telewizji, muzyki i sportu, aby zmierzyć się w meczu hokejowym. Dochód z imprezy zostanie przekazany na rzecz podopiecznych fundacji „Pomóż Im”.

Hokej z Gwiazdami – historia i cel

Hokej z Gwiazdami to impreza, która organizowana jest od 2006 roku. Pomysłodawcą wydarzenia jest Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich (HRAP). W ciągu ponad 20 lat istnienia imprezy udało się zebrać ponad 1,5 miliona złotych dla potrzebujących.

Celem Hokej z Gwiazdami jest wsparcie dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami. W tym roku dochód z imprezy zostanie przekazany na rzecz podopiecznych fundacji „Pomóż Im”, która pomaga dzieciom z chorobami nowotworowymi.

Hokej z Gwiazdami – atrakcje

Oprócz meczu hokejowego, podczas Hokej z Gwiazdami odbywają się również inne atrakcje dla uczestników. Na kibiców czekają m.in.:

  • występy gwiazd muzyki i kabaretu,
  • konkursy z nagrodami,
  • strefa gastronomiczna.

Jak wziąć udział w Hokej z Gwiazdami?

Bilety na Hokej z Gwiazdami można kupić online lub w kasie lodowiska w Tychach. Ceny biletów zaczynają się od 20 złotych.

Wspieraj potrzebujących – weź udział w Hokej z Gwiazdami!

Hokej z Gwiazdami to świetna okazja, aby spędzić aktywnie czas i jednocześnie wesprzeć potrzebujących. Nie czekaj, kup bilet i stań się częścią tego wyjątkowego wydarzenia!

22 Edycja tego wyjątkowego wydarzenia, które od początku towarzyszy Finałom Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Najważniejszym punktem programu będzie mecz – Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich podejmie drużynę Przyjaciół Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ponadto na tafli zaprezentują się łyżwiarki synchroniczne, łyżwiarze figurowi oraz odbędzie się kilka pokazów – niespodzianek.
Bilety-cegiełki w cenie 15 zł zł (płatność tylko gotówką) można nabyć:
  • PUB IGLO (Stadio Zimowy w Tychach)
  • Pracownia Reklamy Arkop Tychy, al. Niepodległości 27A
  • Sklep W jak Wino, Tychy, ul. Darwina 15,
  • Pracownia reklamy NOL, Tychy, ul. Uczniowska 7
  • 7 Samurai Sushi, Tychy, Plac Baczyńskiego 2
  • Studio Kobiet Tychy, ul. Wejchertów 2,
  • Body Space Concept, Katowice, ul. Jankego 14,

 

,