podnoszenie efektywności pracy

O NAS

Jako rozwijająca się grupa ciągle poszukujemy nowych wyzwań. Dołączają do nas nowi Trenerzy, a razem stanowimy zgrany zespół, rozwiązujący problemy firm takich jak Twoja.
Jesteśmy po to by pomagać.
Wspólne dążenie do celu, znajdywanie odpowiedzi na nurtujące pytania, to nasza specjalność.
Tworzymy zespół, który poradzi sobie z każdym wyzwaniem. Pomożemy Ci zbudować schody, po których wspinając się o kolejne stopnie, staniesz się bogatszy o pewność siebie i autorytet. Jak powiedział kiedyś pewien mówca motywacyjny – Hilary Hinton „ „Jesteś urodzony, by zwyciężać, jednakże, aby być zwycięzcą, musisz zaplanować zwycięstwo, przygotować się do zwycięstwa i oczekiwać zwycięstwa”.
Nauczamy poprzez praktykę i ćwiczenia, teoria nie wystarcza by nabrać wprawy w nowo poznanych wiadomościach. Idąc dalej, jesteśmy pewni, że naprawiamy firmy – skutecznie.


MARCIN OROCZ

Swoje doświadczenie zdobywał prowadząc cyfrową transformację dla takich firm jak: Paged Meble, ICAN (wydawca Harvard Business Review Polska), PLL LOT, Sokołów, BPSC. Stały współpracownik takich firm jak ENGI.PLatform, i organizacji MiŚOT. Kierownik projektów ekstremalnych: CCC.eu, esize.me, senetic.mx. Trener mentalny, tropiciel „czarnych łabędzi”, metodą małych kroków zmieniający procesy w organizacjach.
WARSZTAT
MASTER of TIME MANAGEMENT
Zarządzaj swoją energią, a nie czasem.

Przytłaczająca ilość zadań, większość z nich pilne i ważne, zwykle „na wczoraj”.
Jak zorganizować swój dzień w pracy? Jak wykorzystać rytm okołodobowy by wystarczyło nam energii i zostało jeszcze na życie prywatne? Jak zarządzać energią, a nie czasem?

Warsztatowy kurs dla każdego. Jeden dzień na intensywne omówienie i przećwiczenie najskuteczniejszych metod organizacji swojego czasu.

Na szkoleniu poznasz praktycznie:
– planowanie za pomocą Harmonogramu Adamieckiego,
– japońską metodę 5S, która pozwala oczyści biurko i umysł z niepotrzebnych marnotrawstw,
– metodę małych kroków, która pomaga codziennie stawać się bardziej efektywnym

SZKOLENIA
AKADEMIA TRENERA SPRZEDAŻY
Trener Sprzedaży na miarę
rosnących wymagań rynkowych

Tradycyjne podejście do zarządzania i rozwoju działów sprzedaży przestaje się sprawdzać, należy zacząć wprowadzać nowatorskie rozwiązania. Jak to zrobić, by firma na tym nie straciła, jak sprawnie zarządzać zespołem by nie zatracić w nim pasji i zaangażowania?

Nasz wyjątkowy program eliminuje większość problemów zaistniałych przy tradycyjnym podejściu. Naszym celem jest pomoc firmie w zbudowaniu trwałego, wysoce efektywnego zespołu handlowego, aby maksymalizować zyski a koszty sprowadzić do minimum. Trener Sprzedaży wyposażony w
unikalne narzędzia przekazywania wiedzy, motywowania oraz rozwoju i wzmacniania kompetencji handlowców, ma ten cel zapewnić.

Takie sprawdzone rozwiązanie pozwala na efektywne wdrażanie nowych pracowników oraz rozwój pozostałych w oparciu o ich potencjał, wyniki i potrzeby. Dzięki temu firma z powodzeniem maksymalizuje swoje zyski ze sprzedaży, zarówno ilościowe jak i jakościowe, a jednocześnie minimalizuje koszty wdrożenia nowych handlowców oraz zapobiega wypaleniu się doświadczonych.

9 ról Lidera
(nowe szkolenie)
KONTAKT
+48 506 850 566
(w dni robocze 8:00 – 16:00)