26 marca 2019 Marcin Orocz

Dajesz Czarek! Akcja charytatywna

Pozytywnie zakręconą ekipę Rolki Reggae Rajd poznałem podczas zeszłorocznej akcji w Międzyborzu, gdzie dla Hani przejechaliśmy na rolkach 130km.

Tym razem Agata i Wojtek robią hałas dla Czarka, jadąc 707 km z Lublina do Ostródy. Szczegóły na www.rolkireggae.pl

Wraz z Cielmice.pl i Engi.platform, udało się przygotować filmik, który mam nadzieję zainspiruje Was do pomagania i wsparcia akcji.

Oceńcie sami i zapraszamy do działania: https://blog.engi.pl/jedziemy-z-pomoca-dla-czarka/

Każdy lajk i każde udostępnienie, przybliża nas do celu:

Cel to tym razem to zakup systemu do neurorehabilitacji i komunikacji C-Eye, który ułatwia codzienne funkcjonowanie osób z dysfunkcjami neurologicznymi. System wykorzystuje Metodę CyberOka, opracowaną na Politechnice Gdańskiej. Kosztuje 26 000 złotych

Dla Czarka to szansa na poprawienie sprawności intelektualnej, jedyna możliwość by wyrażać potrzeby i mieć kontakt z rodzicami.

,

Comment (1)

 1. Andrzej Motenko

  Dzień dobry !
  Rodzina Motenko zwraca się do Ciebie – Andrzej i Natalia. Nasza ukochana córka Adelka cierpi na śmiertelną chorobę-rdzeniowy zanik mięśni typu 1 (SMA1).

  Obecnie mieszkamy w Warszawie, Adelina dostaje lek wspomagający. Ale aby przezwyciężyć SMA, zatrzymać chorobę, która zabija mięśnie, potrzebujemy najdroższych na świecie leków Zolgensma. Jednorazowa terapia genowa to wielka nadzieja, ale także ogromna cena … 9 144 850 PLN
  Dlatego decydujemy się zwrócić do ciebie o pomoc dla naszej córki, podczas gdy wciąż jest dla niej nadzieja!

  Moja córka ma już 8 miesięcy. Terapię genową trzeba było uzyskać w pierwszych miesiącach po urodzeniu, nie ma czasu na czekanie.

  Sami nie możemy zebrać takiej kwoty. Prosimy o pomoc finansową.

  Trwa zbiórka na lek Zolgensma na platformie https://www.siepomaga.pl/adelka

  Dziękuję z całego serca!

Leave a Reply