10 października 2017 Marcin Orocz

Naprawianie firm to nasza specjalność

trzy zasady biznesu

Rozwój Twojej firmy nabiera tempa, poszerzają się Twoje horyzonty, co raz wyżej sięgasz w swoich sukcesach… przyjemnie prawda?

Ale taka sytuacja to szczyt góry lodowej, która od swej podstawy zaczyna topnieć, pod wysoką temperaturą problemów i ciągłych braków w komunikacji między zespołowej. W ciągłej gonitwie, w walce o nowe kontrakty, nowych Klientów, zapominamy o przewadze jaką nam daje praca zespołowa z najważniejszymi wartości firmy jaką są ludzie. Bez komunikacji nie ma relacji, nie ma porozumienia, a wręcz pojawiają się nieporozumienia, konflikty. Pojawia się brak zaangażowania i motywacji. Ludziom przestaje się chcieć. Nie zależy im na organizacji: skoro nie rozmawiają ze mną, nie informują mnie to znaczy, że ja ich nie obchodzę. A skoro ja ich nie obchodzę to mi nie zależy. Ot taki łańcuszek zdarzeń, który wpływa na całościowe wyniki biznesowe organizacji, w tym finansowe.

Te i podobne problemy naszych Klientów na co dzień pomagamy rozwiązywać , od lat zajmując się metodyką rozwiązywania problemów w biznesie, wraz z zespołem ekspertów, przeprowadzamy audyty, by pomóc firmie zdiagnozować najpilniejsze problemy organizacyjne i znów wznieść się na wyżyny trwałego sukcesu;

Nasz zespół pomoże Twoim ludziom odnaleźć  odpowiedzi na nurtujące pytania: jak poprawić obecną sytuację w firmie, jak znaleźć wyjście z niełatwej i często skomplikowanej sytuacji i więcej się w niej nie znaleźć?

Jak poprawić wyniki przedsiębiorstwa?

Wiemy, że nie ma na to prostej odpowiedzi, nie wystarczy tylko rozejrzeć się po najbliższym otoczeniu w pracy, zwolnić najbardziej nieproduktywnych pracowników, po to by stwierdzić, że sytuacja się nie zmieniła…
Sposobem, który potrafi zmotywować nie jednego pracownika jest rozmowa, kilka słów pochwały, podziękowanie za jego wysiłki. Gdy jednak to nie wystarczy, gdy problem leży głębiej w strukturach naszej firmy, należy sięgnąć po pomoc do specjalistów. Pamiętaj, Twój sukces zależy od Twojego zespołu, od tego jak nim zarządzasz.

Skontaktuj się z nami, porozmawiajmy o tym w jaki sposób możemy pomóc Tobie i Twojej organizacji.

#modelowanieprocesówbiznesowych #bpmn #naprawianiefirm

Naprawianie firm… i sporo więcej.

 

Leave a Reply

%d bloggers like this: